Vishay NTCS0603E3103JLT
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K -4 to -3.5 T/R Automotive
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Datasheet7ページ13年前
_legacy Avnet
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-18.17%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
関連部品
PanasonicERTJ1VG103FA
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3434K Paper T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3434K Paper T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3934K Paper T/R
PanasonicERT-J1VR103J
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4300K T/R
PanasonicERT-J1VG103JA
NTC Thermistor, 10kohm, 3435K, 0603 [1608 Metric], SMD, Wraparound, -40°C to 125°C, ERTJ Series
説明
Ntc Thermistor, Aec-Q200, 10K, 0603 Rohs Compliant: Yes |Vishay NTCS0603E3103JLT
NTCS Series 0603 10 kOhm ±5 % 3435 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
NTC THERMISTOR, AEC-Q200, 10K, SMD, 0603; NTC THERMISTOR, AEC-Q200, 10K, SMD, 0603; Zero Power Resistance at 25°C: 10kohm; Product Range: NTCS Series; Thermistor Mounting: SMD; Beta Value (K): 3435K; Thermistor Case Style: 06