Vishay NTCALUG02A502G
NTC Thermistor, 5000ohm, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-55.40%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Vishay01M5001JF
Thermistor NTC 5K Ohm 5% 2-Pin Radial Bulk
説明
Thermistor NTC 5K Ohm 2% 2-Pin Wire 3984K Automotive
THERM NTC 5KOHM 3984K RING LUG
NTC THERMISTORS, NTC LUG 5K 2% E4
NTC THERMISTOR, AEC-Q200, 5K, WIRE LEAD; Thermistor Type:Ring Lug; Resistance (25°C):5kohm; Product Range:NTCALUG02A Series; B-Constant:3984K; B-Constant Tolerance:± 0.5%; Probe Material:-; Lead Length:45mm; Qualification:AEC-Q200 RoHS Compliant: Yes