Vishay NOMCA16032002ATS
Molded, 50 mil Pitch, Dual-In-Line Thin Film Resistor, Narrow Body, Surface Mount Network
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
Newark
element14 APAC
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2013-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TOMC ARRAY/NETWORK RESISTOR DIP Resistor Network/Array 0.1% 25ppm/C 20kOhm
Array/Network Resistor, Isolated, Thin Film, 0.8W, 20000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
16-SOIC (0.220 5.59mm Width) ARRAY/NETWORK RESISTOR SOMC 0.440Lx0.220W 11.18mmx5.59mm 1.28W 20kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
説明
Res Thin Film Network 20k Ohm 0.1% 1/2W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin SMD T/R
Avnet Japan
Array/Network Resistor, Isolated, Thin Film, 0.1W, 20000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 3915
RESISTOR N/W, 8RES, 20KOHM, 0.1%, SMD; Resistance: 20kohm; Product Range: NOMCA Series; No. of Elements: 8Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: DIP; No. of Pins: 16Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating per Element: 100mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 25ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; Power Rating: 500mW; Resistance R1: 20kohm; Resistor Mounting: Surface Mount Device