Vishay MRS25000C1279FCT00
12.7 Ohms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ9年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.01%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC12R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount