Vishay MKP1841210204
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
+16.29%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-11-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Yageo GroupR76UI11004030J
Yageo GroupR73UI11004000J
Yageo GroupR747I1100AA00J
PanasonicECW-HA3C102J4
Cap Film 0.001uF 1600V PP 5%( 17.8 X 5.2 X 13mm) Radial 10mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 6920
PanasonicECW-H16102JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
説明
Film Capacitor, 0.001Uf, 2Kv, Radial Rohs Compliant: Yes |Vishay MKP1841210204
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
1nF ¡À5% 22.5mm 2KV 700V 26mm*6mm*15.5mm
MMKP/MMKP 1nF ±5% 2000Vdc Pitch 22,5mm