Vishay MCU08050D2401BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
MCU 0805-25 0.1% P5 2K4