Vishay MCT0603MF5621BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5620ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMEMCT0603MF5621BP10001K
13h
AvnetMCT0603MF5621BP10001K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ4年前
Introduction Date2013-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
MCT 0603-10 0.1% AT P1 5K62