Vishay MCT06030D7870BP500
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 787ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ4年前
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Introduction Date2007-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
RES SMD 787 OHM 0.1% 1/10W 0603
MCT 0603-25 0.1% P5 787R
787 OHM .1% 25PPM