Vishay M55342K06B47E0RWB
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.15W, 47000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0705
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet5ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.15W, 45300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0705
説明
Res Thick Film 0705 47K Ohm 1%