Vishay IL300-DEFG-X007T
Optocoupler DC-IN 1-CH Linear Photovoltaic DC-OUT 8-Pin PDIP-8A SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
Newark
HQonline
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-50.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Photodiode-Output Optocoupler,1-Channel,5.3Kv Isolation, so |Vishay IL300-X017
Optocoupler DC-IN 1-CH Linear Photovoltaic DC-OUT 8-Pin PDIP-8A SMD Tube
California Eastern LaboratoriesPS9505L3-E3-AX
PS9305 Series Single Ch 30 V 5 kVrms 2.5 A IGBT Photocoupler - SDIP-8
Lite-OnLTV-3120S
Logic IC Output Optocoupler, 1-Channel, 1-Element, 5000V Isolation
ToshibaTLP718(F)
Optocoupler Logic-Out Totem-Pole DC-IN 1-CH 6-Pin SDIP SMD Magazine
説明
IL Series Single Channel 5300 V Surface Mount Photovoltaic Optocoupler - DIP-8
OPTOCOUPLER, LINEAR, 4.42KV, SMDIP-8;
Optocoupler - Phototransistor Output
1 8-SMD , 10.16mm*6.6mm*3.81mm