Vishay IHSM4825PJ561L
General Purpose Inductor, 560uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5425
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ12年前
Datasheet2ページ12年前
_legacy Avnet
Arrow Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
API Delevan4922-34L
General Purpose Inductor, 560uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
Bourns2321-H-RC
Inductor High Current Toroid 560uH/314.8uH 15% 1KHz 3.6A 0.14Ohm DCR RDL
Bourns2321-V-RC
Inductor, Toroidal /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2300LL-561H-RC
API Delevan2474R-34L
General Purpose Inductor, 560uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan8532R-34L
General Purpose Inductor, 560uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
説明
FIXED IND 560UH 300MA 3.75OHM SM
IHSM-4825 560 15% P09
HIGH CURRENT INDUCTOR, 560UH, 300mA, 15%; DC Resistance Max:3.75ohm; DC Current Rating:300mA; Series:IHSM; Ferrite Case Style:4825; Inductor Type:High Frequency; Body Material:Ferrite; No. of Pins:2; Inductance Tolerance:± 15% ;RoHS Compliant: No