Vishay IHHP0806AZER1R0M01
Power Choke Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Powdered Iron 3.1A 0.065Ohm DCR 0806 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ3年前
element14 APAC
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+18.21%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 3.5A 2512 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 2.2A 0.042Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Powdered Iron 3.4A 0.049Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 3A 0.056Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 2.7A 0.054Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal Alloy 2.7A 0.054Ohm DCR 1008 T/R
説明
IHHP Series 0806 1 uH ±20 % Tolerance 2.8 A Shielded SMT Power Inductor
FIXED IND 1UH 3.1A 65 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 0806
IND LOW PROF-HIGH CURRENT SHLD 1UH 20% 100KHZ 0806
IHHP-0806AZ-01 Nonstandard 0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm 1muH
100KHz 3.5A 3.1A 1¦ÌH 65m¦¸ ¡À20% 0806 , 2mm*1.6mm*1mm
SMD PWR IND, 1UH, 3.1A, SHIELDED, 0806;