Vishay HVR3700005234FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5230000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Stackpole ElectronicsRNF14FAD4M75
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 4750000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD5M36
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 5360000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 5100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 5.11MOhms 0.4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 5110000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT5M10
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -1500ppm/C 5.1MOhm 0.25W 1/4W
説明
Res Metal Film 5.23M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES 5.23M OHM 1/2W 1% AXIAL
HIGH VOLTAGE RES 5M23 OHM 1/2W 1% R5
HVR37 1% R5 5M23