Vishay GA0603H332KXAAC31G
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8R, 15% TC, 0.0033uF, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet20ページ3年前
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CAP CER 3300PF 50V X8R 0603