Vishay GA0603A221JBCAR31G
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
Introduction Date2017-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0603