Vishay CW02B800R0JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ8年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ16年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ11年前
Datasheet3ページ19年前
element14 APAC
Farnell
New Yorker Electronics
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Ohmite53J750E
RESISTOR, WIREWOUND, RES 750 OHMS, PWR-RTG 3 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE
Ohmite55J750E
RESISTOR, WIREWOUND, RES 750 OHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 47.4342V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
Res Wirewound 800 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR, WIREWOUND, 800 OHM, 3W, 5%
WIREWOUND RESISTOR, 800 OHM, 3W, 5%; Resistance: 800ohm; Product Range: CW Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: -; Resistor Element Type: Wir