Vishay CW02B50R00JE12HE
Vishay CW02B50R00JE12HE Resistor, Wirewound, 50R, 5%, Axial
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet3ページ9年前
Datasheet6ページ10年前
Farnell
関連部品
Ohmite23J50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J50R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite22J50RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 50Ohm 2W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 11.8743V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY CW01050R00JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL
説明
RES, 50R, 5%, 3.75W, AXIAL, WIREWOUND
Res Wirewound 50 Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Silicone AXL Bulk
RESISTOR, WIREWOUND, 50R, 5%, AXIAL; Resistance:50ohm; Product Range:CW High Energy Series; Power Rating:3.75W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case / Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound RoHS Compliant: Yes