Vishay CW01022K50JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22500ohm, 474.3416V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ8年前
Datasheet3ページ9年前
Datasheet3ページ11年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ16年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ19年前
New Yorker Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22500ohm, 335.4102V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J22K
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J22KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 469.042V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22000ohm, 331.6625V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J22KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
RESISTOR, WIREWOUND, 22.5KOHM, 10W, 5%, FULL REEL
RES 22.5K OHM 13W 5% AXIAL
CW-10 22.5K 5% E73 e3