Vishay CW0017R500JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 7.5ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetCW0017R500JE7001K
3d
データシート & ドキュメント
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7.5ohm, 6.124V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7.5ohm, 4.743V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE68R2J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 8.2ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE46R8J
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 6.8ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQPW106R8J
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 6.8ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
CW-1 7.5 5% E70 e3