Vishay CW0012K700JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2700ohm, 51.962V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ8年前
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2700ohm, 116.19V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 86.6025V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE62K7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2700ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623730-2
SBC CGS FIXED RESISTOR Axial Radial Formed Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 2.7kOhm 4W
説明
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 2.7KOHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 2.7K 5% E12 e3