Vishay CRCW25128K66FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 8660ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
説明
RES SMD 8.66K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 8.66K 1% 100 R67