Vishay CRCW2512620KJNEG
Res Thick Film 2512 620K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
TE Connectivity / AMP5-1622820-6
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ684U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ564U
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 560 kΩ, 1 W, ±5 %, ERJ1TYJ564U
Yageo GroupRC2512JK-07620KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 620kOhm 5% Emboss T/R
Yageo GroupRC2512JK-07680KL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 680kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 620000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 500mW 620kOhm ±200ppm/C
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:62kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes