Vishay CRCW251236K0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 36000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 36K OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 36K 5% 200 R67