Vishay CRCW2512226RFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 226ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 226 OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 226 1% 100 R67