Vishay CRCW251211K5FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 11500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Datasheet8ページ15年前
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES SMD 11.5K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 11.5K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251211K5FKTG
CRCW2512 11.5K 1% 100 R67