Vishay CRCW2010866KFKEF
Res Thick Film 2010 866K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Res Thick Film 2010 909K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-07910KL
2010 910k ohms 1% thick film surface mount chip resistor
PanasonicERJ-12SF8203U
Res Thick Film 2010 820K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF8253U
Res Thick Film 2010 825K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07806KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 806kOhm 1% Emboss T/R
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 820kOhm 1% Emboss T/R
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 866000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
RES SMD 866K OHM 1% 3/4W 2010
CRCW2010 100 866K 1% E02 e3