Vishay CRCW121015R0FKEAHP
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet10ページ8年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+37.18%
シンボルフットプリント
SnapEDA
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicERJ-14NF15R0U
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJP14F15R0U
Yageo GroupRC1210FR-0715RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 15Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-U14F15R0U
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC1210FR-0715RL
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
CRCW-HP FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 15Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES SMD 15 OHM 1% 3/4W 1210 / 15 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 15ohms 1% High Power AEC-Q200
Res, 15R, 1%, 0.75W, Thick Film, 1210; Resistance:15Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Pulse Proof, High Power Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW121015R0FKEAHP