Vishay CRCW06031242FRT1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 12400ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ23年前
Datasheet2ページ0年前
Garrett
Sierra IC
サプライチェーン
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-10-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明