Vishay CRA06S0834K70JTA
Resistor; Array; Thick Film; Res 4.7 Kilohms; Tol 5%; SMT; 8-PINS; Isolated
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ9年前
Datasheet4ページ13年前
Datasheet4ページ13年前
Datasheet4ページ16年前
Datasheet4ページ17年前
Datasheet4ページ9年前
Datasheet4ページ11年前
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Arrow Electronics
関連部品
CTS Components742C083472JP
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Medical T/R
CTS Components741X083472JP
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
CRA06E Series 4 Element 4.7 kOhm ±5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
PanasonicEXB-38V472JV
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Resistor Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Paper T/R
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
説明
CRA06S Series 4 Element 4.7 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
RES THICK FILM ARRAY 4.7K OHM 4 RES 1206 SMD
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR CRA06 0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm 63mW 4.7kOhm 卤200ppm/C
RESISTOR, RES ARRAY, 4, 4.7KOHM, 5%, SMD; Resistance:4.7kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:63mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:4; Resistor Case Style:SOIC