Vishay CRA04P083100KJTD
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ12年前
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2007-01-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
関連部品
CTS Components741C083104JP
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Automotive AEC-Q200 Medical T/R
CRA06S Series 4 Element 100 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Resistor Network,Thick Film,100Kohms,50Wv,5+/-% Tol,-200,200Ppm-Tc,0804-Case
PanasonicEXB-V8V104JV
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave SMD Paper T/R
PanasonicEXB-38V104JV
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 100000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
100K 5% CONCAVE SQUARE 4X0402
Cra04P0803 100K 5% Rt7 E3