Vishay CPF-110R0FT-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
BiscoCPF-110R0FT-15
12h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ23年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明