Vishay CMF553K2400FKEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3240ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
New Yorker Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Metal Film 3.24K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy AXL T/R
RES 3.24K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 3.24K 1% T-1 EA e3