Vishay CMF20680R00JNR6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Stackpole ElectronicsRSMF3JT680R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount