Vishay CCF0275R0JKR36
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 75ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 75ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 82ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT75R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT75R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 75ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT75R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
Resistor,metal Film,75Ohms,350Wv,5+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CCF0275R0JKR36
Metal Film Resistors, Industrial Power, Flameproof
75¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ 10.8mm*32¦Ìm