Vishay BZM55B5V6-TR3
BZM55 Series 0.5 W 5.6 V Surface Mount Zener Diode - MicroMELF
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ7年前
Future Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
関連部品
Zener Diode, single, Two Terminal,5.6V V(Z),7.1%,melf-1.9 |Vishay BZM55C5V6-TR3
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 5.1V V(Z), 1.96%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 6.2V 6% 10Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
説明
Zener Diode, 5.6V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
ZENER DIODE MICROMELF
Zener Diodes 5.6 Volt 0.5W 2%
100nA 5.6V 450¦¸ 500mW MICRO-MELF 2mm*1.2mm
ZENER SOD-323 .5W 5.6V
.5W 5.6V 2% MICMELF ZDIODE