Vishay BZM55B4V7-TR3
Zener Diode, single, Two Terminal, 4.7V V(Z), 2%, melf-1.9 |Vishay BZM55B4V7-TR3
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ7年前
Future Electronics
3か月間の傾向:
-53.28%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
関連部品
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 4.7V V(Z), 6.38%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 3.3V 6% 90Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
Zener Diode Single 4.3V 7% 90Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
説明
BZM55 Series 4.7 V 500 mW ±2 % 600 Ohm Surface Mount Zener Diode - MicroMELF
Zener Diode, 4.7V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
500nA 4.7V 600¦¸ 500mW MICRO-MELF 2mm