Vishay BZM55B4V3-TR
BZM55 Series 500 mW 4.3 V ±2 % SMT Small Signal Zener Diode - MicroMELF
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet7ページ7年前
Datasheet7ページ12年前
TME
Future Electronics
3か月間の傾向:
-16.83%
関連部品
Zener Diode, single, Two Terminal,4.3V V(Z),7%,melf-1.9 |Vishay BZM55C4V3-TR3
Zener Diode Single 4.3V 7% 90Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 3.9V V(Z), 5.13%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
説明
Zener Diode, 4.3V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional