Vishay ALSR054K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4500ohm, 150V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ohmite25J4K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4500ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4500ohm, 116.1895V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J4K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 4500ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J4K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4500ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4700ohm, 153.2971V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4700ohm, 118.7434V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 4.5kOhm ±30ppm/C
RES 4.5K OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 4.5K 5% E12 e3
4.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm