Vishay ALSR03800R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-26.04%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Ohmite23J800E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J800
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 800ohm, 28.2843V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 800ohm, 89.4427V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 750Ohm 3W
説明
Res Wirewound 800 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
RES 800 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 800 5% E12 e3