Vishay ALSR0310K00JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 10kOhm 3W
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
3か月間の傾向:
+240%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Ohmite23J10KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J10K
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 223.6068V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 9000ohm, 164.3168V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J10KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial Axial ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 10kOhms ±30ppm/C
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR Series 3 W 10 kOhm ±5 % ±30 ppm/°C Axial Silicone Coated Wirewound Resistor
Res Wirewound 10K Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk