Vishay AC05AT0002009JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 10V, 5% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.69%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Res Wirewound 20 Ohm 5% 5W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Automotive AEC-Q200 Fan-Fold
Res General Purpose Wirewound 20 Ohm ±5% 5W -10/-80ppm/°C Conformal Box