Vishay AC050000B1000J6BCS
AC05 Series Axial Fusible Wirewound Resistor 100 Ohms +/-5% 5W +/-200PPM/K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
Future Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.24%
サプライチェーン
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 6W, 100ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCH4100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCH4100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 100ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF5JT100R
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 100Ohm 5W