Vishay AC03000004301JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4300ohm, 113.5782V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet12ページ5年前
Datasheet9ページ9年前
Datasheet9ページ12年前
IHS
X-ON
Future Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 4300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-1
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 4300ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-1
OhmiteTUM3J4K7E
Fixed Resistor, Metal Oxide, 3W, 4700ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4000ohm, 109.5445V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT4K70
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
AC Series Ø4.8 x 13 mm 3 W 4.3 kOhm ±5 % ±100 ppm/K Cemented Wirewound Resistor
Axial Axial AC 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 4.3kOhms ±100ppm/C
WIREWOUND RESISTOR, 4.3KOHM, 3W, 5%, FULL REEL
4.3K¦¸ ¡À5% 3W ¡À100ppm/¡æ 13mm
RESISTOR WIREWOUND, 4.3KOHM, 3W, 5%; Resistance:4.3kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:3W; Voltage Rating:114V; Temperature Coefficient:+ 140, -80ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Termination Type:Axial Leaded ;RoHS Compliant: Yes