Vishay AC01000005009JA100
Res Wirewound 50 Ohm 5% 1W 100ppm/C to 180ppm/C Cement AXL Ammo
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet9ページ13年前
Datasheet9ページ13年前
Datasheet11ページ14年前
Datasheet11ページ14年前
Datasheet9ページ11年前
element14 APAC
3か月間の傾向:
-4.54%
関連部品
TE ConnectivityEP1W47RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP1WS47RJ
Yageo GroupKNP100JR-73-47R
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 6.86V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 51ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP100JR-52-47R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Carbon Film, 1W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 50Ohms 100/ +180ppm/C
RESISTOR, WIREWOUND, 50OHM, 1W, 5%; Resi; RESISTOR, WIREWOUND, 50OHM, 1W, 5%; Resistance:50ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1W; Voltage Rating:7V; Temperature Coefficient:+ 140, -80ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Filter Terminals:Axial Leaded