Vishay 173D157X0015YW
173D Series 150 uF ±20 % 15 V Axial Solid Electrolyte Tantalum Capacitor
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Cap Tant Solid 150uF 15V 20% (8.92 X 19.96mm) Axial 125°C Bulk