Vishay WKO102MCPCLAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.001uF, Through Hole Mount, 3920
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWKO102MCPCLAKR012K
3d
TTI EuropeWKO102MCPCLAKR012KTape & Reel
19h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ8年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
WKO X440Y300VAC 1000pF ±20% Y5U AMMO E3
1000PF SAFETY X1/Y2 7.5MMLS