Vishay WSR2R0625FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.0625ohm, 0.3536V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.066ohm, 0.3633V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 3W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 4527 0.066 Ohm 1% 3W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
説明
RES 0.0625 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .0625 1% B43