Vishay WSL2010R0660FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.066ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Metal Strip 2010 0.06 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive AEC-Q200