Vishay WSL2010R0580FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.058ohm, 0.1703V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
Mouser
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Metal Strip 2010 0.06 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive AEC-Q200