Vishay WSL2010R0140FEC18
Resistors, Current Sense, Pwr Rtg 1W, 0.014 Ohms, 1% Tol, Lead-free, High Power
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ8年前
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
RES 0.014 OHM 1% 1W 2010